Додаткові стимулюючі методики

Реабілітаційний центр "Малятко" у Хмельницькому пропонує вам кілька стимулюючих методик

 

Tomatis Хмельницький 3-го рівня

 
viviska_tomatis
Метод д-ра Томатіса - це система  слухових тренувань з метою покращення сприйняття і переробки інформації, яка сприймається на слух. Слухання за методом Томатіса навчає мозок аналізувати і засвоювати інформацію.

Яка проблема вирішується?
Ці тренування призначаються дітям з порушеннями аутистичного спектру, синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю, затримками мовного і психомоторного розвитку, порушеннями писемного мовлення (дисграфія, дислексія), порушеннями функції рівноваги. При таких відхиленнях мозок створює бар'єри - інформація сприймається неправильно, що і може привести до розвитку різних розладів. Проявляється це так - дитина з гарним слухом справляє враження неуважної. Їй багато разів доводиться повторювати одне і те ж саме, особливо в школі чи садочку. Важко переробляти та аналізувати інформацію, це веде до відставання в навчанні і гальмування соціальних навичок. За допомогою тренувань за методом Томатіса відбувається перепрограмування процесу слухання.

Як відбувається заняття?
- за допомогою спеціального складного пристрою, який називається Електронне Вухо. Під час тренування дитина може гратися, малювати або займатися будь-яким спокійним видом діяльності і одночасно слухати музику через навушники. При цьому Ел. Вухо певним чином фільтрує музику, змушуючи слухову систему працювати більш ефективно. Для кожної дитини фільтри Електронного Вуха налаштовуються індивідуально.

Дізнайтеся більше про метод Томатіса із наведених статтей. 


 Біоакустична корекція в реабілітаційному центрі "Малятко"Що таке БАК?

Це - метод біоакустичної корекції. В його основі лежить перетворення сигналів електроенцефалограми в звуки, що дає можливість пацієнту сприймати електричну активність мозку в реальному часі і мимоволі корегувати її.

Як це відбувається?

В ході самої процедури, пацієнт протягом 20-25 хвилин прослуховує музичний фрагмент ("музику мозку"), який на справді є спеціально обробленою електричною активністю мозку, яку ми можемо бачити на екрані у вигляді ЕЕГ (електроенцефалограми) самого пацієнта в реальному часі.

Чому слід обирати БАК?

Метод біоакустичної корекції поєднує у собі найновіші технології нейротерапії, нейробіоуправління та музикотерапії. Уявіть, що це унікальна методика, яка заставляє мозок працювати!

Кому потрібен БАК?

В дитячій неврологіі цей метод використовується для немедикаментозного лікування патологій, що виникли в наслідок:

 • пологової травми
 • ДЦП
 • органічного ураження ЦНС
 • аутизму
 • затримки мовленевого та психічного розвитку
 • алалії
 • синдрому дефіциту уваги і гіперактивності
 • енурезів, заікання.


 

 Транскраніальна мікрополяризація

 

 

 

Транскраніальна мікрополяризація головного мозку - це високоефективний лікувальний метод, що дозволяє цілеспрямовано змінити функціональний стан різних ланок центральної нервової системи під дією малого постійного струму. Ця методика розроблена співробітниками фізіологічного відділу ім. І.П. Павлова НІІЕМ РАМН під керівництвом професора Г.А. Вартаняна.

Поляризація за допомогою слабкого постійного струму використовується для спрямованого і регульованого впливу на рівень збудливості нервової тканини. Важливим є відсутність побічних ефектів і хороша переносимість процедур. Мікрополяризація може використовуватися як самостійний лікувальний метод.

Рекомендується при:

 • Затримці нервово-психічного розвитку і проблемах навчання;

 • Порушеннях мовного розвитку;

 • Психоемоційних, невротичних, психосоматичних розладах;

 • Порушеннях зору (амбліопія, ністагм, косоокість).

Транскраніальна мікрополяризація стимулює появу нових звуків і слів; мова стає чіткою, осмисленою, покращується розуміння зверненої мови. Спостерігається зниження агресивності, поліпшення сну, підвищення інтересу до навколишнього світу.

Тривалість процедури становить 40-50 хвилин, при цьому ніяких хворобливих відчуттів у дитини не виникає. Діти добре переносять процедури, так як за своїми характеристиками дію на нервову тканину слабкого постійного струму  можна порівняти з фізіологічними процесами.

 

Обирайте для дитини лише кращі методи реабілітації!

Телефонуйте на реєстратуру (067) 383-73-74

 

 

Програми для дітей
Для дітей з ДЦП
Корекція мови та соціальна реабілітація

Напишіть нам