Tomatis Хмельницький 3-го рівня

viviska_tomatis
Метод д-ра Томатіса - це система  слухових тренувань з метою покращення сприйняття і переробки інформації, яка сприймається на слух. Слухання за методом Томатіса навчає мозок аналізувати і засвоювати інформацію.

Яка проблема вирішується?
Ці тренування призначаються дітям з порушеннями аутистичного спектру, синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю, затримками мовного і психомоторного розвитку, порушеннями писемного мовлення (дисграфія, дислексія), порушеннями функції рівноваги. При таких відхиленнях мозок створює бар'єри - інформація сприймається неправильно, що і може привести до розвитку різних розладів. Проявляється це так - дитина з гарним слухом справляє враження неуважної. Їй багато разів доводиться повторювати одне і те ж саме, особливо в школі чи садочку. Важко переробляти та аналізувати інформацію, це веде до відставання в навчанні і гальмування соціальних навичок. За допомогою тренувань за методом Томатіса відбувається перепрограмування процесу слухання.

Як відбувається заняття?
- за допомогою спеціального складного пристрою, який називається Електронне Вухо. Під час тренування дитина може гратися, малювати або займатися будь-яким спокійним видом діяльності і одночасно слухати музику через навушники. При цьому Ел. Вухо певним чином фільтрує музику, змушуючи слухову систему працювати більш ефективно. Для кожної дитини фільтри Електронного Вуха налаштовуються індивідуально.

Дізнайтеся більше про метод Томатіса із наведених статтей. 

Програми для дітей
Для дітей з ДЦП
Корекція мови та соціальна реабілітація

Напишіть нам