Нейрокінезіологія

Нейрокінезіологія - найефективніша за своїми результатами технологія роботи з дисбалансом на клітинному і нейронних рівні!
Для кожного вже не секрет, що мозок - це найбільш ефективний інструмент для досягнення успіху, як в збереженні здоров'я, в сімейному житті, так і в кар'єрі та навчанні!
Чутливість до стресу визначається роботою нервового контуру, який зв'язує емоційний центр з корою мозку - висока активність цієї системи вказує на те, що мозок дуже чутливий до стресу.
Neuroenergetic Kinesiology розглядає стрес в організмі, як компенсацію, яка може проявлятися в неврології, що призводить до змін у гормональній системі, біохімії в крові і лімфі, в тканинах внутрішніх органів та у м’язах. Ця наука займається діагностикою і балансом нервової системи і відділів мозку людини. Мозок будь-якої живої істоти, як біокомп'ютер величезної потужності, контролює і направляє всі процеси діяльності психо-нейро-ендокринології-імунної системи. Він має двосторонній зв'язок з кожною клітиною організму свого господаря. Центральна нервова система розглядається в нейрокінезіологіі, як структура, що накопичує і зберігає всю інформацію про стан людини (на кшталт жорсткого диска комп'ютера), а периферична нервова система - як шлях проведення цієї інформації до органів і систем організму. Правда, на відміну від машини, така система доповнюється психоемоційною і соціальною складовими.

У цю, так звану базу даних входять як архівні відомості про отримані у минулому порушення (включаючи родові програми), так і будь-яка нова інформація, здатна привести до збою в організмі. Безперечно, сам організм знає і розуміє себе самого набагато краще, ніж будь-який інший діагностичний інструмент або фахівець-діагност. Тому головним завданням нейрокінезіолога є допомога у виявленні дисбалансу, і пошуку ефективних методів компенсації.

Для цього в кожному напрямку кінезіології використовуються специфічні м'язові тести. Це свого роду «паролі» входу в центральну нервову систему.
Таким чином відкривається доступ до різних відділах мозку, рівнів і систем організму, і кінезіолог просто «зчитує» всю необхідну інформацію. Він може не тільки роз'яснити її пацієнту, але і отримати точний напрям в роботі зі зняття стресу, обраим самим організмом завдяки м'язовому тестуванню. Це - відкриття видатного австралійського кінезіолога, автора методу «Прикладна фізіологія» - Річарда Атта, яке було розвинене його геніальними учнями - Чарльзом Кребсом, а потім Хуго Тобар, які створили свої революційні системи діагностики і компенсації стресу в структурах мозку і тілі людини.

Задачі методу:

  • діагностувати проблему,
  • виявити деструктивну модель поведінки,
  • знайти і розсіяти стрес-блоки в підсвідомості і тіла, пропрацювавши «зерно» проблеми в першопричинному віці, звільнивши систему «Людина» від стереотипної реакції,
  • інтегрувати праву і ліву півкулі головного мозку з метою включення механізму самовідновлення людини як єдиної системи.

Приведіть в рівновагу енергії свого тіла для здобуття здоров'я, радості і життєстійкості!

 

kinesiology_2
 

 

Програми для дітей
Для дітей з ДЦП
Корекція мови та соціальна реабілітація

Напишіть нам