Коротко про проходження програми Томатіс

ПРОЙТИ ПРОГРАМУ СЛУХАННЯ
ПОПЕРЕДНЯ СПІВБЕСІДА
Попередня співбесіда проходить в уповноваженого Фахівця TOMATIS®. Під час співбесіди Ви проходите психо-педагогічний тест, пристосований до Вашої проблематики. Він може супроводжуватися тестом на вимірювання слухання (аудіотестом). Даний тест дозволяє виявити Ваш потенціал слухання і можливі порушення.

СЕАНСИ СЛУХАННЯ
Завдяки спеціально створеним апаратам, Ви слухаєте програму, обрану фахівцем TOMATIS®. Оскільки мова йде про стимуляцію вуха і мозку, сеанси повинні повторюватися, але слід також робити перерви між ними, так звані фази відпочинку, «засвоєння», щоб прогрес був тривалим. Тривалість і кількість сеансів будуть залежати від Вашої проблематики. Зазвичай мова йде про щоденні двогодинні сеанси із загальною програмою від 60 до 90 годин.
Вам можуть запропонувати пройти активні сеанси. Мова йде про сеанси читання, повторення або говоріння, під час яких Ваш голос миттєво модифікується і знову передається відповідно до особливих параметрів Ефекту TOMATIS®.
Ви безпосередньо чуєте Ваш відкоригований голос і, відповідно, несвідомо перебудовуєте його. Ця вправа не є систематичною і пропонується по закінченні пасивної програми слухання.

ОСТАТОЧНИЙ ПІДСУМОК
Після закінчення сеансів слухання Ви підводите остаточний підсумок. Цей результат дозволяє виміряти отриманий прогрес і визначити, чи рекомендується пройти інші сеанси. Результати, отримані з Методом TOMATIS®, є довготривалими. Таким чином, найчастіше немає необхідності в продовженні сеансів за межами початкового періоду. Проте, для деяких проблемах  необхідно продовжити програму.

ВАШ СПЕЦІАЛІСТ TOMATIS®

Лише компанія TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. дозволяє працювати з Методом TOMATIS®.
Наші фахівці з приватної поліклініки "Малятко Плюс" пройшли вузькоспеціальне початкове і безперервне навчання, володіють чудово підібраним і пристосованим професійним обладнанням та дотримуються суворих норм професійної практики та етики. Ми отримали дозвіл та обладнання і можемо надавати якісну допомогу дітям з відповідними порушеннями.


Метод Томатіса (TOMATIS®) - це методика викладання, її не слід вважати ні медичним лікуванням, ні засобом постановки діагнозу.

Реквізити. Компанія - TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. 76 avenue de la Liberte L-1930 Luxembourg Tel: +352 26 27 20 | www.tomatis.com© «Tomatis» (Томатіс), «Tomatis» + логотип і «TalksUp» є зареєстрованими торговими марками компанії Tomatis Developpement S.A. Їх використання або модифікація суворо забороняється (за винятком спеціального дозволу) - © Copyrights - Всі права захищені 2009-2015.

Дізнайтеся більше про метод Томатіса із наведених статтей.

 

 

Програми для дітей
Для дітей з ДЦП
Корекція мови та соціальна реабілітація

Напишіть нам