Підвісна терапія "Павук", костюм Аделі й Гравістат для реабілітації при ДЦП


Що таке підвісна терапія "Павук"?

Це спеціальна підвісна система навантаження опорно-рухового апарату для нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили, покращення та розвитку координації рухів.

Реабілітаційна система “Павук” є важливим елементом для відновлювального процесу людей з проблемами знаходження у вертикальному положенні (як для повної так і часткової підтримки). За допомогою еластичних мотузок можна застосовувати повне або часткове підвішування пацієнта. Повне підвішування пацієнта і знаходження у вертикальному положенні сприяє навантаженню опорно-рухового апарату для нормалізації тонусу м’язів. Зі зменшенням кількості еластичних мотузок відбувається часткове підвішування пацієнта, яке приводить до збільшення навантаження на нижні кінцівки та додає свободи для виконання активних вправ.

Показання

Підвісна терапія сприяє зміцненню м’язів та є ефективною навіть у тих випадках, коли пацієнт не може самостійно пересуватись у просторі. Система призначена для осіб з атрофією м’язів і з ослабленням м’язового тонусу, з обмеженням рухливості суглобів, а також з паралічами і парезами м’язів.

Для чого потрібні костюми Аделі й Гравістат?

Костюми призначені для коригування статики рухів у хворих з невропатологічними порушеннями опорно-рухового апарату, у хворих на дитячий церебральний параліч (ДЦП). Вони зроблені за тим ж принципом, що й костюми для космонавтів.

Так як більшість діток з ДЦП не можуть ходити через те, що їхні м'язи не мають сильного зв'язку з центральною нервовою системою, костюми Аделі й Гравістат, створюючи штучне навантаження на мускулатуру, нормалізують нервові імпульси й тим самим пов'язують м'язи й суглоби з ЦНС, створюючи міцний зв'язок.

Систематичні заняття в костюмах для реабілітації дозволяють досягнути помітних результатів за короткий проміжок часу!

Обирайте лише ефективні способи реабілітації для свого малюка - звертайтесь у реабілітаційний центр "Малятко", телефон: 0673837374


Програми для дітей
Для дітей з ДЦП
Корекція мови та соціальна реабілітація

Напишіть нам