Транскраніальна мікрополяризація

Транскраніальна мікрополяризація головного мозку - це високоефективний лікувальний метод, що дозволяє цілеспрямовано змінити функціональний стан різних ланок центральної нервової системи під дією малого постійного струму. Ця методика розроблена співробітниками фізіологічного відділу ім. І.П. Павлова НІІЕМ РАМН під керівництвом професора Г.А. Вартаняна.

Поляризація за допомогою слабкого постійного струму використовується для спрямованого і регульованого впливу на рівень збудливості нервової тканини. Важливим є відсутність побічних ефектів і хороша переносимість процедур. Мікрополяризація може використовуватися як самостійний лікувальний метод.

Рекомендується при:

  • Затримці нервово-психічного розвитку і проблемах навчання;

  • Порушеннях мовного розвитку;

  • Психоемоційних, невротичних, психосоматичних розладах;

  • Порушеннях зору (амбліопія, ністагм, косоокість).

Транскраніальна мікрополяризація стимулює появу нових звуків і слів; мова стає чіткою, осмисленою, покращується розуміння зверненої мови. Спостерігається зниження агресивності, поліпшення сну, підвищення інтересу до навколишнього світу.

Тривалість процедури становить 40-50 хвилин, при цьому ніяких хворобливих відчуттів у дитини не виникає. Діти добре переносять процедури, так як за своїми характеристиками дію на нервову тканину слабкого постійного струму  можна порівняти з фізіологічними процесами.
Програми для дітей
Для дітей з ДЦП
Корекція мови та соціальна реабілітація

Напишіть нам