Дитячий психолог

На сьогоднішній день в Україні лише мізерно мала частина батьків звертається за допомогою до дитячих психологів.

Переважна більшість батьків вважає, що послуги дитячого психолога це всього лише данина західній моді і не ставляться до цієї проблеми серйозно.

Насправді, в цілі і завдання дитячого психолога входить не тільки лише корекція поведінки, образу мислення дитини, але і контролювання процесу розвитку дитини, а також створення оптимальних умов для його подальшого розвитку. Щоб цей розвиток здійснювалося швидко і в правильному напрямку. У розпорядженні дитячого психолога, який дійсно представляє із себе висококласного фахівця, є мінімальна кількість інструментів для того, щоб внутрішній світ дитини вибудувати потрібним чином і щоб дитина перебувала у гармонії.

Коли потрібно задуматися про те, що вам не завадить разом зі своєю дитиною відвідати дитячого психолога?

В першу чергу, спілкування з дитячим психологом буде корисно не тільки дітям, але і їхнім батькам, щоб вони могли знати, в якому напрямку їм рухатися далі у вихованні свого малюка. Але є така категорія причин, яка переходить в розділ термінових. Серед них це різні страхи, агресія, страхи, упертість, проблеми з однолітками, дорослими і звичайно ж, різні адаптаційні періоди, до садку, школі та ін..

Програми для дітей
Для дітей з ДЦП
Корекція мови та соціальна реабілітація

Напишіть нам